Een bezoek aanvragen
Contacteer onsReferentie
7629359
Oppervlakte
± 527 m² ± 5.673 ft²
Slaapkamers
5
Terrein
± 300 m² ± 3.229 ft²
Op Molièrelaan tussen Brugmannplein en Albertlaan, volledig gerenoveerd herenhuis dat zijn charme en historische kenmerken heeft behouden. Het biedt zes slaapkamers (momenteel vier slaapkamers, een bureau en een thuisbioscoopruimte), voor een oppervlakte van ± 480 m².
De woning bestaat op het gelijkvloers uit een inkomhal met vestiaire en gastentoiletten, recepties met open haard, eetkamer, open “Siematic” keuken en ontbijtruimte met toegang tot het terras en de tuin op het zuid/oosten. Op de eerste verdieping een hoofdslaapkamer met kleedkamer en en-suite douchekamer en een tweede slaapkamer met badkamer. Op de tweede verdieping, een kantoor, een derde slaapkamer met en-suite badkamer en terras. Op de derde en laatste verdieping is de zolder verbouwd tot speelkamer/kantoor. Het huis bestaat op de benedenverdieping uit een wasruimte, serviceappartement met een slaapkamer en een doucheruimte, toegang tot de tuin, stookruimte, werkplaats, wijnkelder, Engelse binnenplaats evenals een garage en zijn oprit. .
Anderen: parket, alarm, kelders onder het hele huis, verwarming op gas.
Molièrelaan is een van de mooiste lanen van Brussel. Begiftigd met prachtige herenhuizen, is het groen, weids en aangenaam om in te wonen. Het is gelegen in een rustige omgeving dicht bij restaurants en kleine winkels.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Bertrand de Moffarts op +32 475 944 508
Andere details
Badkamers
4
EPC
kWh/m² per jaar
161
Kg co²/m²/jaar
31
Molièrelaan
De Molièrelaan is een van de mooiste lanen van Brussel. Het is een brede, groene en aangename laan, die gelegen is in een rustige omgeving, dicht bij restaurants en kleine winkeltjes. Snelle en gemakkelijke toegang tot het openbaar vervoer.








