Hier is één van onze succesvol verhuurde eigendommen.
Ideaal gelegen tussen de Frelaan en het Observatorium, in een gebouw ontworpen door Marc Corbiau in 2018, gelijkvloers appartement met een bruto oppervlakte volgens EPC van ± 290 m², bestaande uit drie slaapkamers met meerdere terrassen en een eigen tuin.
Het appartement bestaat uit een inkomhal met vestiaire en gastentoilet, een grote woonkamer met gashaard die uitgeeft op de bosrijke tuin, eetruimte, een aparte volledig ingerichte “Miele” keuken met een berging en een tweede terras aan de voorzijde, een bureau dat eveneens uitgeeft op de tuin. De woonkamers zijn omgeven door groen en bieden directe toegang tot de terrassen en tuinen. Het slaapgedeelte bestaat uit een ruime master suite met ingebouwde kleedkamer en complete badkamer. De twee andere slaapkamers delen een doucheruimte.
Andere: één parkeerplaats inbegrepen, kelder, ingerichte wasruimte, ingebouwde kasten, parketvloer, alarm, domotica, veiligheidsdeur, hoogwaardige afwerking. Kosten van 600 EUR voor het onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes en de privétuin. EPC: C+
De wijk Hamoir is ideaal gelegen tussen Groene Jaeger en Vivier d’Oie, vlakbij het Zoniënwoud en het openbaar vervoer, in een groene en rustige omgeving.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Mélody Bingoni op +32 (0)2 640 08 01.
Details eigendom
Badkamers
2
EPC
kWh/m² per jaar
104
Kg co²/m²/jaar
18
Hamoir
De Hamoirlaan is ideaal gelegen tussen de Groene Jager en Diesdelle, in een groene en rustige omgeving en in de buurt van het Zoniënwoud. Er is ook een gemakkelijk gebruik van het openbaar vervoer.









